SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Informacje o sklepie

Chcemy promować efektywne metody produkcji rolnej w oparciu o preparaty i środki całkowicie naturalne lub bardzo zbliżone do naturalnych- wysoce efektywne a jednocześnie mające dobroczynny wpływ na otaczające środowisko, glebę, rośliny, wody, dobrostan zwierząt, a w konsekwencji zdrowie każdego z nas.
Innowacyjne nawozy, preparaty humusowe, mikroorganizmy, probiotyki i wszelkiego rodzaju biopreparaty wspierające produkcję rolną zarówno roślinną, jak i zwierzęcą są coraz powszechniej stosowane w praktyce codziennej. Nie jest to tylko kwestia mody na produkty eko, ale efekt ustawowego wprowadzania ograniczeń w emisji szkodliwych substancji do środowiska, a także wzrostu świadomości społeczeństwa.
Okazuje się, że można efektywnie prowadzić produkcję rolną przy znacznie ograniczonej emisji do środowiska pestycydów, nawozów sztucznych i innych szkodliwych substancji uzyskując jednocześnie wysoką produktywność, ale także jakościowo lepsze produkty z jednoczesnym dbaniem o naturalne zasoby tj gleba woda, powietrze.
Skażenie środowiska naturalnego, szybko postępujące zmiany klimatyczne czy rozwój chorób cywilizacyjnych w tym nowotworów to w dużej mierze zasługa producentów rolnych .Tylko zrównoważona produkcja rolna o ograniczonej emisji jest w stanie odmienić panującą tendencję. To nie moda - to konieczność!
Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 100 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-08-02
Profesjonalna i szybka obsługa.
2023-05-31
Zamówienie bardzo szybko zostało wysłane.. super dziękuję
pixel