Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Karmy

( ilość produktów: 7 )

Karmy dla Koni

Karmy dla Koni do kategoria w naszym sklepie internetowych gdzie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości produktów, zapewniających zbilansowaną dietę i niezbędną energię dla Twojego konia. Oferujemy różnorodne mieszanki paszowe. Eksperci starannie opracowali je, aby zaspokoić potrzeby żywieniowe koni w różnych etapach treningu i rozwoju.

 

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

 

  • Mieszanina Mikronizowanych Ziaren Zbóż z Dodatkiem Płatków oraz Suszu z Marchwi i Jabłek. Mieszanka mikronizowanych ziaren zbóż, płatków zbóż oraz suszu z marchwi i jabłek. Jest to idealne rozwiązanie dla koni i kuców w lekkim treningu. Bogata jest w niezbędne witaminy i minerały. Stanowi nieodłączny element codziennej diety konia, zapewniając mu zdrowie i energię potrzebną do aktywności.
  • Mieszanka Paszowa Uzupełniająca dla Konii w Lekkim Treningu. Mieszankę paszową uzupełniającą eksperci opracowali specjalnie dla koni w lekkim treningu i kuców. Zapewnia zbilansowaną dawkę paszową uwzględniającą potrzeby konia w zakresie składników mineralnych, witamin, białka a także energii. Dzięki niej Twój koń będzie miał zapewnioną odpowiednią kondycję i wydajność podczas treningów.
  • Mieszanka Paszowa Uzupełniająca Wysokobiałkowa dla Konii, Źrebiąt, Klaczy w Trakcie Laktacji i Ogierów. Nasza wysokobiałkowa mieszanka paszowa uzupełniająca jest dedykowana koniom, źrebiętom, klaczom w trakcie laktacji oraz ogierom. Zawiera odpowiednią ilość białka oraz składników odżywczych, aby wspomóc rozwój mięśni, kondycję fizyczną oraz dodatkowo prawidłowy rozwój źrebaków.

 

 

Zapewniamy, że specjaliści opracowali wszystkie karmy dla koni bardzo starannie z myślą o zdrowiu, kondycji oraz wydajności koni. Dzięki naszym produktom, możesz być pewien, że Twój koń otrzymuje odpowiednią dawkę składników odżywczych. Podsumowując jest ona niezbędna do utrzymania zdrowia i energii konia na najwyższym poziomie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 106 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-23
Szybko wysłane, dobrze zapakowane.
2024-03-17
Szybka wysyłka
pixel