Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Rozkład słomy

( ilość produktów: 17 )

Rozkład Słomy

Rozkład Słomy

Rozkład Słomy to kategoria w naszym sklepie internetowym. Oferuje kompleksowe rozwiązania wspomagające proces rozkładu materii organicznej oraz wzbogacające glebę w niezbędne składniki odżywcze. Eksperci opracowali te produkty specjalnie po to, aby przyspieszyć naturalny proces rozkładu słomy i resztek pożniwnych. Dodatkowo poprawiają jakość gleby i zdolność roślin do przyswajania składników odżywczych.

 

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

 

  • Doglebowy preparat bakteryjny. Preparat przyspiesza rozkład materii organicznej poprzez wprowadzenie do gleby korzystnych bakterii. Bakterie te efektywnie przekształcają resztki pożniwne w składniki odżywcze dla roślin. Dodatkowo, wzbogaca glebę w łatwo przyswajalny azot pochodzący z atmosfery. To korzystnie wpływa na wzrost i plonowanie roślin.
  • Wysoce skuteczny nawóz azotowy z mikroelementami i kwasami humusowymi. Nawóz azotowy przeznaczony jest do stosowania na resztki pożniwne we wszystkich rodzajach upraw rolniczych, warzywnych i sadowniczych. Dzięki zawartości mikroelementów i kwasów humusowych, wspomaga on procesy biologiczne w glebie. W ten sposób poprawia jej strukturę i ułatwia przyswajanie składników odżywczych przez rośliny.
  • Preparat mikrobiologiczny. Preparat oparty jest na specjalnie wyselekcjonowanych kulturach bakterii i grzybów glebowych, które naturalnie występują w glebie. Stymuluje on proces rozkładu resztek pożniwnych i słomy, jednocześnie wzmacniając siłę rodną gleby i eliminując patogeny.

 

Podsumowując dzięki naszym produktom z kategorii Rozkład Słomy możesz efektywnie rozkładać słomę i resztki pożniwne, dodatkowo poprawiając jakość gleby i wspierając zdrowy wzrost roślin. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i wybierania najlepszych rozwiązań dla Twojej uprawy!

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 106 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-23
Szybko wysłane, dobrze zapakowane.
2024-04-22
Wszystko w najlepszym porządku.
pixel