Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zakiszacze

( ilość produktów: 2 )

Zakiszacze

Zakiszacze to kategoria gdzie znajdziesz wysoce skoncentrowane premiksy mikrobiologiczne specjalnie zaprojektowane do efektywnego zakiszania pasz objętościowych. Nasz sklep internetowy oferuje wybór inokulantów. Są one kluczowe dla procesu zakiszania różnych surowców, w tym traw, roślin motylkowych, kukurydzy oraz wysłodków buraczanych.

 

W naszej ofercie znajdziesz:

 

  • Wysoce Skoncentrowany Premiks Mikrobiologiczny do Zakiszania Pasz Objętościowych z Traw i Roślin Motylkowych. Eksperci opracowali te produkty z myślą o rolnikach poszukujących skutecznych rozwiązań do zakiszania pasz objętościowych z traw i roślin motylkowych. Dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych szczepów bakterii mlekowych i drożdży, inokulanty wspierają proces fermentacji. To prowadzi do utrzymania optymalnego pH i wartości odżywczej kiszonej paszy.
  • Wysoce Skoncentrowany Premiks Mikrobiologiczny do Zakiszania Kukurydzy oraz Wysłodków Buraczanych. Produkty dedykowane do kukurydzy i wysłodków buraczanych stanowią doskonałe wsparcie dla rolników pragnących uzyskać wysokiej jakości kiszonkę. Specjalnie dobrany zestaw szczepów bakterii mlekowych i drożdży umożliwia efektywne przekształcenie surowców w wartościową paszę, bogatą w składniki odżywcze.

 

Zapewniamy, że w kategorii zakiszacze wszystkie premiksy mikrobiologiczne są starannie opracowane z myślą o potrzebach rolników. Dzięki temu mogą oni osiągać doskonałe wyniki w hodowli zwierząt. Te produkty nie tylko wspierają proces zakiszania pasz. Dodatkowo gwarantują optymalną jakość kiszonej paszy, co przekłada się na poprawę zdrowia i wydajności zwierząt w stadzie.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 106 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Wszystko w najlepszym porządku.
2024-03-17
Szybka wysyłka
pixel